محمد موسوی دلیل خط خوردن خود از تیم ملی والیبال را گفت

جدید خبر :

محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت که به درخواست خودش به تیم ملی والیبال دعوت نشده است.

دلیل عدم دعوت از محمد موسوی به تیم ملی والیبال

ایگور کلاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران عصر دیروز اسامی 14 بازیکن مورد نظر خود را برای شرکت در هفته نخست لیگ جهانی والیبال 2017 اعلام کرد که در بین آنها نام محمد موسوی مدافع وسط تیم ملی ایران به چشم نمی‌خورد.

موسوی که آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران پیش از شروع لیگ جهانی را با لباس شخصی تماشا می‌کرد، اظهار داشت: حدود 7 هفته تمرین مستمر انجام دادیم و 6 بازی تدارکاتی نیز در برنامه ما بود. تمرینات پرفشاری را پشت سرگذاشتیم و همه بازیکنان بسیار با انگیزه بودند به نظر من بعد از یک ماه استراحت تمرینات تیم برای رسیدن به آمادگی، کافی بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه شرایط تیم بسیار خوب است و همه مصدومان به غیر از من توانستند خود را با تیم هماهنگ کنند. امیدوارم نتایج بسیار خوبی در لیگ جهانی بگیریم چون همه چیز برای کسب نتیجه خوب مهیاست.
موسوی در مورد تغییرات تیم ملی نسبت به سال گذشته گفت: تیم جوانتر شده و فشار تمرینات نیز اضافه شده است. کلاکوویچ مربی خاص و قانون مداری است. او مهربان است و با بازیکنان با احترام برخورد می‌کند.
وی در مورد غیبتش در هفته نخست لیگ جهانی خاطرنشان کرد: متاسفانه از هفته دوم تمرینات مصدومیت‌های کهنه به سراغ من آمد که مهمترین آنها مصدومیت زانویم بود به خاطر همین مصدومیت زانو نمی‌توانستم به خوبی و با تمام نیرو تمرین کنم اگر چه من روز گذشته هم به همراه تیم تمرین کردم ولی تنها با 40 درصد توان این کار را انجام دادم.

موسوی تصریح کرد: به خاطر همین مصدومیت با مربی تیم صحبت کردم و قرار شد برای گذراندن دوره درمانی در تهران بمانم به همین خاطر به ایتالیا نمی‌روم تا ریکاوری لازم را انجام دهم امیدوارم در ادامه بتوانم در مسابقات تهران یا لهستان به تیم ملی ملحق شوم.
وی اظهار داشت: من بعد از پایان لیگ با توجه به شرایط بدنی خوبی که داشتم و بازی‌های ایده آلی که انجام داده بودم تصمیم گرفتم به صورت تمام وقت در خدمت تیم ملی باشم. پیش از این هم گفته بودم که تنها در صورتی در تیم ملی می‌مانم که مثمر ثمر باشم. در حال حاضر هم درد زانو باعث شد نتوانم در خدمت تیم ملی باشم.

موسوی در پایان گفت: من همواره در سال‌های گذشته سعی کردم به تیم ملی کمک کنم امسال هم جوانان خوبی در غیاب من حضور دارند که می‌توانند جای خالی مرا پر کنند. به همین خاطر تیم ملی تغییرات زیادی نخواهد کرد و از نبودن من متضرر نخواهد شد. درمان مصدومیت زانوی من حدود دو هفته زمان می برد و من ترجیح دادم که در هفته نخست لیگ جهانی که 3 بازی متوالی و پرفشار خواهیم داشت به درمان آن بپردازم.

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir

loading…

منبع : seemorgh.com

جدید رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *