تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

جدید خبر :

تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

احضار برخی استانداران و فرمانداران به دلیل تخلفات انتخاباتی
جامعه > قضایی – تسنیم نوشت: رئیس کل دادگستری استان تهران می‌گوید برخی از استانداران و فرماندارانی که در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برایشان پرونده تشکیل شده، به دادسرا احضار شدند.

تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به این سئوال که آیا در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برای فرماندار ورامین که چندی پیش نیز خبر بازداشت وی منتشر اما تکذیب شد، پرونده تشکیل شده است یا خیر اظهار کرد: درباره اینکه برای فرماندار ورامین پرونده تشکیل شده یا به دادسرا احضار شده، مطلع نیستم اما برای تعداد از استانداران، فرمانداران و مسئولان دوایر دولتی در نقاط مختلف کشور به واسطه گزارشاتی که در مورد تخلفات‌شان واصل شده، پرونده تشکیل شده است.

تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: به این پرونده ها برابر ضوابط رسیدگی می‌شود. تعدادی از استانداران و فرماندارانی که برایشان پرونده تشکیل شده، احضار شدند و مابقی نیز در فرایند رسیدگی احضار می‌شوند.

تخلف در انتخابات منجر به احظار فرمانداران و استانداران کشور شد

به گفته اسماعیلی هیچ‌ کدام از این پرونده‌ها فعلاً منتهی به صدور رأی نشده و همه آنها در مرحله تحقیقاتی مقدماتی در دادسراست.

رئیس کل دادگستری استان تهران در پاسخ به این سئوال که در مجموع در استان تهران چه تعداد پرونده تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است گفت: در مجموع در شهر تهران و شهرستان‌های استان تهران بالغ بر 150 فقره پرونده تخلفات انتخاباتی تشکیل شده است.

منبع : www.khabaronline.ir

جدید رو

احتمال تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۸۸) – ویکی …

رفتن به ۳.۶ ادعای تخلفات صورت گرفته در صندوق‌های سیار – قانون انتخابات در مورد صندوق‌های سیار … حضور نداشتند عملاً امکان هرگونه تخلف در این ۱۴ هزار صندوق …

تخلفات انتخاباتی –

دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت حداقل ۳۰ تخلف انتخاباتی… گفت تخلفات انتخاباتی نسبت به دوره قبلی انتخابات بیشتر بوده… دادستان همدان افزود تخلفات صورت …

اعلام 200 گزارش تخلف در انتخابات شورای تهران – سایت خبری …

۱ روز پیش – رییس شورای عالی استان‌ها با اشاره به اعلام حدود ۲۰۰ گزارش مبنی بر تخلف در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش توسط …

– تخلف در انتخابات

فیلم/ویدئویی که سایت های نزدیک به ترامپ برای اثبات تخلف. انتخاب TV. 337 بازدید. 0:12. دستگاه رأی گیری درپنسیلوانیا،رأی ترامپ راثبت نمی کند. یا مهدی(عج).

 – تخلف آشکار ستاد انتخابات در حمایت از …

ستاد انتخابات وزارت کشور در تخلفی آشکار نام حسن روحانی را بزرگ‌تر از نام سایز نامزدها درج کرده است.

تخلفات انتخاباتی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان |…

دادستان عمومی و انقلاب همدان گفت:حداقل ۳۰ تخلف انتخاباتی در سطح شهر همدان از سوی مراجع مختلف نظارتی و مردم گزارش شده که منجر به تشکیل پرونده قضایی شده است.

موحدی کرمانی مدعی تخلف میلیونی در انتخابات شد -..

۲ روز پیش – محمدعلی موحدی کرمانی، رئیس موقت مجمع تشخیص مصلحت نظام و یکی از امام جمعه‌های تهران، می‌گوید تخلفاتی در انتخابات ریاست جمهوری رخ داده که …

ارسال 10 گزارش تخلف انتخاباتی به وزارت کشور – شبکه خبر

عضو هیئت نظارت بر انتخابات گفت: امروز 10 گزارش مستند از تخلفات انتخاباتی نامزدها، امضا و برای وزیر کشور و قوه قضائیه ارسال شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *