شهاب شادابی مدل یا بازیگر + بیوگرافی

جدید خبر :

مطلب

شهاب شادابی بیوگرافی و آلبوم عکس شهاب شادابی

شهاب شادابی یکی از جذاب ترین مدلینگ های مرد ایرانی است که در عرصه بازیگری نیز فعالیت دارد. شهاب شادابی اکنون در سن ۳۴ سالگی به سر می برد و در ادامه این پست شهر مطلب بیوگرافی شهاب شادابی را برای شما گردآوری کرده است.

شهاب شادابی متولد ۱۳۶۳ در تهران، بازیگر و مدل است. به گزارش شهر مطلب شهاب شادابی فارغ التحصیل کارشناسی حرفه‌ ای مدیریت دیپلماسی و سه مدرک از پروسافت در زمینه طراحی صفحات وب می باشد، نفر چهارم رشته‌ فیتنس و قبل از آن هم در رشته‌ی بسکتبال قهرمان کشور شده است.

شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 038 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )

شروع فعالیت مدلینگ شهاب شادابی

شهاب شادابی: هیچ وقت آرزو و فکر مدل شدن را در سر نداشتم. همه چیز اتفاقی بود. اینجاست که می گویند شانس یک بار به در خانه هر کسی می آید و باید آن لحظه خانه باشی، چند سال پیش توسط یکی از دوستانم به یک مراسم در خارج از کشور دعوت شدم و در این مراسم طراحان بزرگ و افرادی که در کار دیزاین بودند نیز شرکت کرده بودند. در همین مهمانی بود که از طرف شرکت زارا دعوت به همکاری شدم.

همکاری و کلاس ها شهاب شادابی

شهاب شادابی: بعدها با کمپانی های دیگر هم قرا داد بستم البته برای مدل شدن آموزش های خاصی را هم دیدم، کلاس های زیادی برایم گذاشتند و سخت تمرین کردم.

شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 043 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )

فعالیت هنری شهاب شادابی

شهاب شادابی: اولین بار زمانی که در دو تله فیلم به کارگردانی آقای حسین قاسمی جامی حدود سال ۱۳۸۶به عنوان بازیگر نقش اول، ایفای نقش کردم، بازی‌ا م مورد توجه ایشان قرار گرفت و جرقه‌ ای در ذهن‌شان زده شد که من می‌ توانم وارد عرصه‌ی بازیگری شوم.

ادامه و کلاس های بازیگری شهاب شادابی

شهاب شادابی: در همان سال ۸۶ ، دو کار با آقای قاسمی جامی انجام دادم و بعد از آن متوجه شدم که نسبت به هنرپیشه‌ های دیگر ضعف‌ های زیادی دارم؛ بنابراین در کلاس‌های مرحوم استاد سمندریان شرکت کردم.

از بین ۳۰۰ نفر هنرآموز، ۳۰ نفر و سپس ۱۰ نفر انتخاب شدند که به لطف خدا من یکی از آن ۱۰ نفر بودم، اما موفقیتم در این عرصه را مدیون محمود معظمی هستم.

1444787987 samatak com شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )شهاب شادابی فارغ التحصیل کارشناسی حرفه‌ ای مدیریت دیپلماسی است

علاقه و بچگی شهاب شادابی

شهاب شادابی: بازیگری دغدغه‌ی دوران کودکی‌ ام نبود، اما در آن دوران کتاب‌ های داستان زیادی می‌ خواندم و معمولا نقش و شخصیت اصلی آن کتاب‌ ها را در تنهایی خودم و به دور از چشم اهالی خانه، بازی می‌ کردم .

توجه به خوش پوشی

شهاب شادابی: در حال حاضر به‌ دلیل شرایط نامساعد مدلینگ در ایران و همچنین تصمیم خودم از صنعت مدلینگ کناره گرفته‌ ام زندگی تئاتری من را دستخوش تغییراتی قرار داده و فکر می‌کنم الان خوش‌ پوشی فقط ۵۰ درصد برایم مهم و در اولویت باشد.

آدم معاشرتی نیستم

شهاب شادابی: راستش خیلی آدم معاشرتی نیستم. در این سال‌ ها با هیچ کدام از بازیگران ارتباطی برقرار نکرده‌ ام؛ البته با افردای مثل آقای رحیم نوروزی نشست و گفت‌و‌گو هایی داشته‌ ام. بیشتر سعی کرده‌ م با نویسنده‌ها و کارگردانان ارتباط برقرار کنم.

مسافرت و ایده ال

شهاب شادابی: ایده‌آلم اسپانیاست، اما روسیه را هم دوست دارم آن هم در زمستان. همه‌ی ما گرما را تجربه کرده‌ایم، اما شاید هیچ‌کدام از ما منفی ۱۸ یا ۲۲ درجه را تجربه نکرده باشیم. اما در روسیه می‌ توان آن را حس کرد.

شهاب شادابی یک ورزشکار حرفه ای

شهاب شادابی: در کارنامه ورزشی خود مقام پنجمی مسابقات فیتنس ایران در سال ۱۳۸۵ و قهرمانی مسابقات بسکتبال نونهالان قهرمان تهران را دارد. وی همچنین ورزشکار رزمی است و دان ۲ موی تای دارد، هنورد در مورد وضعیت تاهل وی اطلاعاتی در دست نیست.

2033641559 samatak com شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )شهاب شادابی دارای سه مدرک از پروسافت در زمینه طراحی صفحات وب می باشد

سریال های تلویزیونی شهاب شادابی

● نفس
● کیمیا
● زاویه هفتم
● فاخته
● سایبر
● و …

فیلم های سینمایی شهاب شادابی

● لینا
● دعوتنامه
● فرشتگان قصاب
● و …

تصاویر شهاب شادابی

شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 012 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 013 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 014 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 017 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 018 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 020 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 021 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 023 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 027 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 028 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 029 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 032 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 033 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 034 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 035 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 036 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 037 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 039 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 041 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 042 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 044 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 048 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 049 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 050 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی بازیگر عکس شخصی 051 شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )

1292243861 samatak com شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون ) شهاب شادابی

1556013566 samatak com شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )تصاویر شهاب شادابی

1700961857 samatak com شهاب شادابی ( از مدل شدن در یک مهمانی تا بازیگری در تلویزیون )عکس های شهاب شادابی

منبع : shahrematlab.com

جدید رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *