داستان عحیب و جالب پرستو صالحی در ماه عسل

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

به گزارش مشرق، هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان95، در لحظات منتهی به افطار برنامه «ماه عسل» پنجره‌ی خود را مقابل چشمان مشتاقان خود گشود.بعد از پخش دعای فرج و تیتراژ ابتدایی علیخانی ضمن قبولی طاعات و قدردانی از مخاطبان آنها را به دیدن پشت صحنه برنامه دیروز دعوت کرد.

احسان عليخاني در واكنش به حادثه تلخي كه براي جوانان سرباز إيراني در جاده سيرجان رخ داد گفت: بايد تسليت بگوييم به خانواده هاي بچه هايي كه مادر و پدرانشان چشم انتظار برگشتشان بودند اما اين اتفاق رخ داد. آنها در حالي دچارِ اين حادثه شدند كه هنوز خاك، پوتين هايشان را هم نگرفته بود و متاسفانه از دستشان داديم. من از طرف خودم ، رفقام و همه همكارانم تسليت ميگويم اين اتفاق را و از خداوند براي بازمانده هاي آنها صبر ميخواهيم.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

ماجراهاي جاده ها هم كه خيلي تكراري شده و بايد اينقدر آن را تكرار كنيم تا فكري به حالش شود و شاهد ايم فاجعه هاي تلخ نباشيم.
بيشتر مراقب رانندگي مان باشيم چون حتي اگر ما شوماخر باشيم ماشين كناري ممكن است سياساكتي باشد!

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

علیخانی ضمن دعوت مهمان امروز امیر صالحی از مخاطبان خواست تا ثانیه های آخر قضاوت نکنید و فقط امروز شنونده باشید.

امیر صالحی گفت: بچه شرق تهران هستم. متولد 53 پدرم تکنسین ارتش است. خیلی مظلوم بودم و شیطنتی نداشتم.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

در ادامه خواهر امیر که پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه حاضر شد.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

پرستو صالحی ادامه داد: همه چیز در خانواده خوب بود. اسباب بازی هایی داشتیم که همه فامیل حسرت آن را داشتند و هیچ مشکلی نداشتیم. کودکی دلچسبی بود و امیر راست میگه من شیطنت زیادی داشتم حتی به جای آب نفت خوردم.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

اشک‌های بی‌پایان پرستو صالحی در «ماه عسل»/ خانم بازیگر از اعتیاد پدرش گفت

امیر گفت: خانواده پدری فرهنگی بودند و همه نسبت به ما حساسیت داشتند.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

علیخانی از بحران خانواده پرسید و پرستو گفت: از یک منقل و دوست‌های پدرم شروع شد که انتهاش به اینجا ختم شد. سرطانی بود که خوشبختی تموم شد مادرم اولین بار متوجه شد آن موقع من 8 سالم بود.

امیر ادامه داد: از مرکز توجه پدرم دور شدیم. فقط پدرم با دوستان دور هم بودند و بیشتر در مسافرت‌ها این کار انجام میدادن و میگفتند تفریح است.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

پرستو اظهار داشت : من برنامه علیرضا رو دیدم. خیلی گریه گردم بعضی وقتها همه چیز داری بهترین امکانات در اختیارش بود. همه به پدرم  توجه داشتند اما کم کم رفتار پدرم تغییر کرد دعواهای پدر و مادر شکستن ظرف‌ها شروع شد.

صالحی از خانواده و مخاطبان خواست که نیومدم که بگم پدرم بد است آمدم بگم که اعتیاد پدرم را از من گرفت.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

در دوران دبستان 11 مدرسه عوض کردم. حتی غیبت‌های فراوانی در حضور از مدرسه داشتم. پدرم در خیلی از مواقع پشیمون میشد.

تمام خانواده همسایه‌ها متوجه شدند و به خاطر سردی رفتار پدرم ازش دور شدم. کارهاشونو نمیفهمیدم ولی با گریه های مادرم از بحران با خبر شدم.

امیر ادامه داد: همه خانواده تلاش برای ترک اعتیاد پدرم کردند جلسه می گذاشتند حتی یک نفر حدود یک ماه در خانه ما بود.

پرستو صالحی عنوان کرد: با توجه به وضع مالی مجبور به فروختن خانه شدیم. حتی سرکار نمیرفتند تا اینکه اخراج شدند و به خاطر همین مشکلات رفتار پدرم خیلی تغییر کرد.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

سال های قبل اعتیاد خیلی جرم بود و صاحب خونه که متوجه این موضوع شد با ما برخود میکرد و همین ماجرا ها ادامه داشت تا اینکه پدر ارتشی درس خونده یک تاکسی نارنجی گرفت ی روزی اومد جلوی در مدرسه دنبالم به خاطر اینکه دوستانم متوجه نشوند پدرم معتاد است بهش گفتم برو اومدم خونه دیدم مامانم گفت چرا سوار نشدی از آون موقع اومده داره گریه میکنه به خاطر همین موضوع دو ماه برای ترک اعتیاد به بیمارستان رفت.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

امیر در دوران دبیرستان بود به نقاشی ساختمان رفت مادرم تولیدی کار میکرد زمانی که از بیمارستان برگشت  همه چیز خوب بود تا اینکه دوباره شروع کرد نمیدونم این مواد چیه که واقعا ترکش سخته برای امثال علیرضا آرزوی موفقیت دارم که تونستند این کار کنند.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

یک روزی به همراه دوستم برای امتحانش رفتم مامانم گفت نرو وقتی برگشتم دیدم عمه ام در خونه را باز کرد و تو حیاط قطره های خون ریخته بود مامانم خونه نبود پدرم خوابیده بود رفتم بیدارش کردم گفتم مامان کجاست  مادرم مثل بوکسور هایی که صورتش داغون میشه شده بود وبعد از این ماجرا که  سال 75 بود پدرم به مدت 13 سال رفت.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

در این مدت که من بازیگر شدم فقط یک بار جلوی برج میلاد پدرم را از دور دیدم که آقای دهکردی جلوی من بود گفتم میشه راه برید گفتند چرا؟ گفتم بابام.
سیزده سال به واسطه عمه‌هایم از پدرم با خبر بودیم تا اینکه زنگ زدن گفتند پدرم جواب نمیده. من و امیر پشت در خونه پدرم رفتیم امیر در را شکست و رفت داخل. بعد من رفتم دیدم جنازه پدرم افتاده و از شدت درد دستش را گاز گرفته بودو فوت کرده بود. آن زمان از خدا خواستم کاش یک بار دیگر فرصت بهم بده  تا من به پدرم دوباره فرصت بدم اما اینطور نشد.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

پرستو صالحی  با اشک‌هایی که از چشمش سرازیر شده بود از همه دختر و پسرهایی که شبیه آنها هستند خواست به پدرشآن فرصت بدهند.
از خدا طلب بخشش میکنم کاش به عنوان بیمار نگاه میکردم و آن زمانی تلخ تر شد که بعد از مراسم خاکسپاری پدرم رفتیم وسایل خانه‌اش را جمع کنیم یک چمدان پر از مصاحبه های خودم را دیدم و خیلی دلم سوخت.

داستان پرستو صالحی در ماه عسل

پرستو صالحی در پاسخ به علت دوری سیزده ساله از پدرش گفت: به خاطر ترس از رفتار مادرم و اینکه خیلی عذاب کشیده بودیم به سمت پدرم نرفتیم.
 پایان امیر و پرستو صالحی ابراز پشیمانی کردندو گفتند کاش تلاش می‌کردیم وقفت میگذاشتیم و الان این عذاب وجدان همراه ما نبود به خاطر این موضوع ما هیچ وقت سیگار هم نکشیدیم.

 پرستو صالحی ماه عسل

/پرستو_صالحی_ماه_عسل
آپارات – پرستو صالحی ماه عسل. … برنامه ماه عسل قسمت هفدهم(پرستو صالحی)[تلگرام @ROLITV] … بخشی از صحبت های پرستو صالحی از اعتیاد پدرش در ماه عسل.

اشک‌های پرستو صالحی در «ماه عسل»/ خانم بازیگر از اعتیاد …

…/اشک-های-پرستو-صالحی-در-ماه-عسل-خانم-بازیگر-از-اعتیاد-…
۴ تیر ۱۳۹۵ – به گزارش مشرق، هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان95، در لحظات منتهی به افطار برنامه «ماه عسل» پنجره‌ی خود را مقابل چشمان مشتاقان خود گشود.بعد از پخش …

اشک‌های بی‌پایان پرستو صالحی در «ماه عسل»/ خانم بازیگر از …

› فرهنگی هنری › رادیو تلویزیون
۳ تیر ۱۳۹۵ – ماه عسل. در ادامه خواهر امیر که پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون در ….. توزندگی داستان زندگی شمابیان گرواقعیت درد بهم پاشیدن زندگی بود.

گریه پرستو صالحی در”ماه عسل”؛ همه چیز از منقل و دوست‌های …

../گریه-پرستو-صالحی-درماه-عسل-همه-چیز-از-منقل-و-دوست‌های-پدرم-شروع…
۴ تیر ۱۳۹۵ – گریه پرستو صالحی در”ماه عسل“؛ همه چیز از منقل و دوست‌های پدرم شروع شد ….. این داستان برای مردانی که الان یک خانواده صمیمی هستند و کودکانی …

دانلود ماه عسل پرستو صالحی لینک مستقیم – دانلود رایگان فیلم

 کلیپ
۴ تیر ۱۳۹۵ – دانلود برنامه ماه عسل دانلود ماه عسل پرستو صالحی پخش انلاین ماه عسلصالحی به همراه برادرش علیرضا مهمان برنامه ماه عسل بودند که داستانی تلخ و …

پرستو صالحی | ناگفته های “پرستو صالحی” در ماه عسل 95 – …

/پرستو-صالحی-در-ماه-عسل.p32650
پرستو صالحی از بازیگران سینما و تلویزیون به عنوان مهمان هجدهمین برنامه ماه عسل در سال 95 به همراه برادرش حضور یافت و روایتی ناراحت کننده از زندگی شخصی اش در …

فیلم: صحبت‌های تکان‌دهنده پرستو صالحی در ماه عسل

…/فیلم-صحبت‌های-تکان‌دهنده-پرستو-صالحی-در-ماه-عس…
۵ تیر ۱۳۹۵ – پرستو صالحی با حضور خود در هفدهمین روز از ماه مبارک رمضان95، در لحظات منتهی به افطار برنامه ماه عسل، از روایت تلخ و خانمان سوزی به نام اعتیاد پرده …

اشک‌های پرستو صالحی در «ماه عسل» (فیلم) – عصر ایران

 › صفحه نخست › اجتماعی
۳ تیر ۱۳۹۵ – فقط اشک هاشو دیدین، دل پاکش ووجدان زیباش رو میدیدین که خیلی دل شیر میخواد که یه هنرمند بیاد جلو دوربین، اینقدر بزرگوار باشه که چنین خاطرات …

پرستو صالحی در “ماه عسل” از رنج بزرگ زندگی‌اش پرده …

/پرستو-صالحی-در-ماه-عسل-از-رنج-بزرگ-زندگی-اش-پرده-برداش…
۴ تیر ۱۳۹۵ – وی در توضیح علت حضور پرستو صالحی در “ماه عسل” اعلام کرد: پس از پخش برنامه اعتیاد و حضور علیرضا در برنامه، خانم صالحی که تماشاگر آن قسمت …

برنامه ماه عسل 95 | شب هفدهم ماه رمضان با موضوع اعتیاد | …

../برنامه-ماه-عسل-95—شب-هفدهم-ماه-رمضان-با-موضوع-اعتیاد—پر…
۵ تیر ۱۳۹۵ – برنامه ماه عسل 95 | شب هفدهم مه رمضان با موضع اعتیاد | پرستو صالحی و داستان زندگی پدر معتاد.

واکنش مردم ایران به داستان پرستو صالحی در ماه عسل + عکس – …

› اخبار ستارگان
واکنش مردم ایران به داستان پرستو صالحی در ماه عسل واکنش های مردم ایران در قبال حضور پرستو صالحی در برنامه ماه عسل و رونمایی از زندگی پردرد با پدر معتاد.

اشک‌های “پرستو صالحی” مقابل دوربین ماه عسل جاری شد/روایت …

…/اشک‌های-پرستو-صالحی-مقابل-دوربین-ماه-عسل-جاری-شدروایت…

۳ تیر ۱۳۹۵ – پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با حضور در هجدهمین … برای تماشای فیلم مربوط به گریه پرستو صالحی در برنامه ماه عسل (اینجا) کلیک کنید. … روایت داستان زندگی یک متهم به قتل تا ازدواج با خانم معلم در «ماه عسل».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *